Задържани са извършители на побой над фелдшер в град Роман, съобщиха от прокуратурата в Мездра.
Инцидентът е станал вчера следобед, когато пациент с болки в корема търси помощ, дежурният фелдшер го преглежда, бие му инжекция, преценява, че състоянието му не е тежко и го насочва към личния лекар. Това отключва агресията на пациента. Започват обиди, заплахи, псувни и когато фелдшерът се опитва да се обади на полицията, е нападнат от пациента и неговия племенник.
Прокуратурата съобщава, че извършителите са на 36 и на 18 години.
Двамата са привлечени като обвиняеми за нанасяне на лека телесна повреда на медицински специалист.
Районната прокуратура в Мездра ще поиска мярка „задържане под стража“.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни