Камионът, който се взриви вчера на митницата в Казанлък – срещу завод „Арсенал“, е превозвал етер.
Той е идвал от Германия и в понеделник е трябвало да разтовари в „Арсенал“. При взрива в него са били двамата шофьори, но те са успели да излязат навреме и не са пострадали.
Камионът, който се е взривил, е разцепен на две, а този, който е бил в непосредствена близост до него е със силни обгаряния, съобщи БНТ. Вторият камион е превозвал алуминиеви профили.
Предстои оглед, който трябва да изясни причината за инцидента.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2100
6
18.02 2024 в 10:00
2100
5
18.02 2024 в 09:56
Ама не мога да го докажа, разбира се (само разсъждения по Шерлок Холмс), както и за останалите взривове у нас и в ЕС в последните години...
24373
4
18.02 2024 в 09:23
Акт на служби чужди?
24373
3
18.02 2024 в 09:22
1305
2
18.02 2024 в 08:35
1305
1
18.02 2024 в 08:34
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му