Трима маскирани мъже са опитали да оберат на банка в гара Искър в София.
От МВР съобщиха, че сигналът за инцидента е подаден около 11.30 часа.
Според първоначалната информация, двама маскирани са счупили предно дясно стъкло на лек автомобил, паркиран близо до банков офис в района на гара Искър. Това се случило веднага, след като собственикът се качил в колата. Шофьорът реагирал бързо и със задна маневра успял да се оттегли. Няма данни при инцидента да е използвано оръжие. Няма пострадали.
Служители на столичното Осмо РУ се отзовали веднага. Полицията извършва оглед на мястото на инцидента.
Същият банков клон е бил мишена на друг опит за обир. Тогава крадци се опитаха да стигнат до трезора му чрез специално прокопан тунел.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
1
14.02 2017 в 14:15
"Здрасти, аз съм Джони КЕШ"
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други