Товарен автомобил и лека кола се сблъскаха на кръстовището на международния път I-7 за граничен пункт "Лесово" и шосето за село Чарган край Ямбол.
Сигналът за инцидента е получен към 14:50 часа. Пострадали са три жени от лекия автомобил, съобщиха от полицията.
Пострадалите жени са откарани от екип на "Спешна медицинска помощ" в Многопрофилната болница за активно лечение "Св. Пантелеймон" в Ямбол. Заместник-директорът на лечебното заведение д-р Валентин Вълчев каза за БТА, че 42-годишната жена, шофирала автомобила, е с опасност за живота.
Приета е в състояние на травматичен шок в отделението по реанимация. Пътничка на 57 години от автомобила е приета с контузия на главата в отделението по хирургия. Пострадало е и 16-годишно момиче, чието състояние не е наложило хоспитализация.
Участъкът на мястото на катастрофата беше временно затворен откъм село Веселиново и откъм кръстовището за село Калчево. Товарните автомобили се отбиваха при бившата летищна писта край село Тенево и преди град Елхово. Движението вече е възстановено.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел