Служител на МВР хванат да шофира пиян

OFFNews 30 May 2021 в 12:56 1776 0
Служител на МВР хванат да шофира пиян

Служител на Дирекция „Инспекторат“ към вътрешното министерство е бил заловен да шофира в нетрезво състояние в столичния квартал „Лозенец“. 

Пробата на служителя на МВР е показала 2,05 промила алкохол, съобщи БНР. 

Мъжът е бил спрян за проверка от екип на „Пътна полиция“, на място е извикан следовател и е образувано е досъдебно производство.

До момента от МВР не коментира случая.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото