Пожар избухна в жилищна сграда в центъра на София, предаде БТА. Няма пострадали. На мястото е екип на Спешна помощ.
Сигналът за инцидента е подаден малко преди 7:30 ч. за столичната улица „Веслец“. Няколко минути по-късно на мястото пристигнаха няколко пожарни, както и екип на полицията, които са отцепили района.
Огънят гори в триетажна къща, която по данни на полицията е необитаема, а на партера има търговски обект. На един от етажите на жилищната сграда има климатици.
Съседи разказаха, че понякога в постройката се настаняват бездомни хора.
Една от възможните версии за пожара е проблем, възникнал от електрическата инсталация.
Близо 15 минути от горящата постройка се отделяше гъст черен дим.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец