Подпалиха две коли на бившия окръжен прокурор на Търговище

OFFNews 02 June 2026 в 13:41 2008 0
Палеж

Снимка iStoc

Две коли, собственост на бившия окръжен прокурор на Търговище Драгомир Сяров, изгоряха тази нощ пред дома му, съобщи Нова тв.

От МВР са потвърдили палежа, но не са уточнили, че колите са собственост на Сяров.

Сигналът към телефон 112 е получен на 1 юни около 23:50 ч. Двата автомобила са напълно унищожени. Пожарът е погасен от екипи на РСПБЗН-Търговище, а трети автомобил, паркиран в близост, е останал непокътнат.

Извършен е оглед на местопроизшествието. По случая е образувано досъдебно производство.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Българското оръжие за Украйна