Откриха телата на двама мъже в кюстендилско село

OFFNews 14 January 2025 в 11:10 4555 0
полиция

Снимка БГНЕС/Надежда Пеева

Полицейска лента

Телата на двама мъже са открити в село Багренци, съобщиха от Областната дирекция на МВР в Кюстендил.

На 13 януари мъж подал молба за издирване на 55-годишния му брат, който живее в селото, защото нямал връзка с него.

В къщата му в стая на първия етаж е намерено тялото на 55-годишния, а в помещение на втория етаж е открито друго тяло - на 53-годишен негов съселянин. При първоначалния оглед не са открити следи от насилие.

Телата са закарани за аутопсия в кюстендилската болница.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на