67 железопътни релси са откраднати от района между гарите Сливен и Гурково, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
Арестувани са двама души.
Откраднатите релси са нови и са били оставени по протежението на железопътната линия, ако се наложи в участъка да се подменя повредено трасе. Първите сигнали за изчезнали релси са подадени в полицията в Сливен в началото на август. Започнали множество издирвателни и следствени действия.
Извършителите са открити в Твърдица. Откраднатите железопътни релси са намерени и иззети. пНанесената щета е в процес на установяване. Работата по случая продължава. Образувано е досъдебно производство.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
-317
5
10.09 2024 в 08:22
24373
4
09.09 2024 в 21:00
ама инспектор няма топки...
2000
3
09.09 2024 в 16:48
20482
2
09.09 2024 в 16:15
Това се нарича безстопанственост.
Като са оставени, какво са очаквали? Не сме в Япония!
2810
1
09.09 2024 в 15:16
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци