Кола е ударила линейка в София, има пострадали

OFFNews 21 February 2025 в 15:11 1594 0
Линейка

Снимка БГНЕС

Линейка

Кола е блъснала линейка с включен звуков и светлинен сигнал на столичния булевард „Ломско шосе“, съобщи bTV.

Линейката е транспортирала пациент в спешно състояние.

В инцидента са пострадали медицинската сестра, шофьорът на линейката и шофьорката на леката кола. Пациентът в линейката е невредим.

На мястото на произшествието са дошли още две линейки, за да закарат пациента и да прегледат пострадалите от катастрофата.

Сигналът за инцидента е получен малко след 12ч. на обяд.

Движението в района на катастрофата е било временно ограничено.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото