Пътническият влак от Истанбул за София e катастрофирал в Одрин, предаде БТА. Влакът се е сблъскал през нощта в камион, който е бил на релсите. Установено е, че преобърнатият вследствие на удара камион е бил без водач и е изоставен на релсите.
След получаване на сигнала за инцидента са изпратени линейки, екипи на пожарната и полицията. Засега няма информация за пострадали хора.
Влакът е изтеглен до гара "Айшекадън", а 35-те пътници са били транспортирани до гара "Капъкуле" с други превозни средства.
Полицията е започнало разследване за установяване на самоличността на водача на камиона, изоставен на релсите.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел