Линейка, превозваща бебе от Неонатологичното отделение в Русе, е катастрофирала тази сутрин около 6 ч в района на село Обнова, Плевенско, съобщи БНР.
Тежко пострадала е една от лекарките, която е в безсъзнание, а другата е със счупена ръка, бебето е добре.
Детето е настанено в Неонатологията на Университетската болница в Плевен, съобщиха от пресцентъра на лечебното заведение. Състоянието на новороденото е стабилно, без опасност за живота, допълват от БТА.
По първоначална информация причина за катастрофата е заледен пътен участък.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел