Одрани куче и котка бяха намерени днес край контейнер за смет в Студентски град в София.
За случая съобщи организацията Animal Rescue Sofia. Тя стопанисва най-големия приют за бездомни кучета и котки - общинския приют в Горни Богров. "Намерихме измъчените телца на дребно на ръст младо куче и голяма млада котка на паважа на оживена улица в Студентски град днес. Телата им бяха оставени така, че да бъдат добре видими за минувачите. Животните са одрани изцяло, по начина, по който дерат зайци. Телцата са захвърлени до контейнер за боклук и са замръзнали в леда, по което предполагаме, че са на между 3 и 6 дни", пишат от организацията. За случая е подаден сигнал.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен