Полицията в Слънчев бряг залови пиян руснак да шофира с 2,45 промила алкохол в кръвта, съобщават от пресцентъра на МВР в Бургас.
22-годишният руснак е бил спрян за проверка пред хотел "Каскада" в Слънчев бряг.
Младежът шофирал "Опел Вектра" с бургаска регистрация, като след проверката полицаите установили, че руснакът карал след употреба на алкохол.
В същия ден отново в Слънчев бряг полицаи установили шофьор на БМВ, който шофира с 1.26 промила алкохол в кръвта.
Следете новините ни в :














Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17739
9
20.08 2016 в 15:05
"Пикантното е какво е пил - аз залагам на одеколонче DENIM."
аз залагам на друг-тройной самый лучший, закусывать даже не надо !
16812
5
27.07 2016 в 11:15
Горкият човечец! Направо се се "разсъхнал".
83938
4
27.07 2016 в 11:05
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие