Студентският град се оказа сериозно депо на наркотици. Нови над 320 кг кокаин са намерени в апартамент в столичния квартал, съобщи Нова тв.
Късно снощи екипи на СДВР и ГДБОП са влезли в жилището, научи БНР от свои източници.
По непотвърдена информация жилището е на мъжа, който беше задържан преди дни в Студентски град с близо 40 кг кокаин в колата си.
Намерените пакети са над 300 и в момента продължава работата на място.
Източници, близки до разследването, обясниха, че вероятно става въпрос за депо за наркотици, като не е изключено дрогата да е била предназначена за износ.
Продължава разследването по случая.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му