Гранични полицаи от Смолян разкриха канал за нелегални мигранти от Гърция през България за Западна Европа. Акцията се провежда съвместно с полицаи от Хасково.
Желаещите да пътуват за страните от Стария континент, настанени в три автомобила, са били хванати на 17 септември в местността "Колибаря". Колите не са спрели на сигнала на граничарите. Хванати са били петима българи между 24 и 36 г., както и 16 чужденци без документи за самоличност, които са се представяли за граждани на Афганистан. Задържан е и организаторът на канала 25-годишен афганистанец.
Срещу българите са повдигнати три бързи производства, а срещу представящите се за афганистанци - осем.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни