Две момичета пострадаха при катастрофа на ''Тракия''

OFFNews 01 July 2021 в 22:03 2948 0
Две момичета пострадаха при катастрофа на ''Тракия''

Две момичета - на 20 и на 22 години, пострадаха при катастрофа на магистрала "Тракия" и са настанени в болница, съобщиха от пресцентъра на полицията в Пловдив.

Сигналът за инцидента е получен в 18:10 ч. По първоначални данни в района на 121-ви км, посока Бургас, се сблъскали лек автомобил и камион, управляван от мъж на 44 години. От удара колата се обърнала по таван в канавка.

Пожарникари са извадили момичетата от колата. На място са и служители на полицията.

Причините за катастрофата се изясняват. Малко след 21 ч. движението в посока Бургас беше възстановено.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026