Лек автомобил е паднал в река край пътя Симитли - Банско в района на село Долно Осеново. В колата са пътували двама души, които са били извадени от служители на пожарната.
Това съобщи Георги Пармаков директор на Регионална дирекция „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Благоевград, цитиран от Фокус. Инцидентът е станал около 14.15 часа, хората са спасени и са транспортирани към Благоевградската болница за прегледи.
Кола полетя от мост в Перник и падна в реката, съобщи пък в рубриката си „Аз, репортерът” бТВ. По думите на очевидеца инцидентът се е разминал на косъм без жертви. Мостът е пред разпад от години, а по него ежедневно преминават жителите на цял квартал. До момента обаче никой не е взел мерки, твърди свидетелят на инцидента.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
32179
3
19.06 2016 в 21:39
"Мостът е пред разпад от години... До момента обаче никой не е взел мерки..."
Е к'во чакат кметища,"правораздавателни" органи,че не излизат от летаргията?? Да се нажежи въздуха с екваторна температура от жертви ,Пази Боже!
20057
2
19.06 2016 в 20:11
17480
1
19.06 2016 в 16:20
Ех, Дарвин, Дарвин..
Илон Мъск поиска ЕС да бъде премахнат
Гроздето е кисело: Според Мицкоски ЕС не е готов за Македония
Илон Мъск поиска ЕС да бъде премахнат
Илон Мъск поиска ЕС да бъде премахнат
Гроздето е кисело: Според Мицкоски ЕС не е готов за Македония
Подкрепата ни за Киев е непоколебима! Стармър, Макрон, Мерц и Зеленски се срещат в Лондон
Не е Нобел, но все е нещо: ФИФА даде купа и медал за мир на Тръмп