Автобус с пътници се е запалил в движение на АМ "Струма" край Дупница, съобщават от Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението", цитирани от БНР.
Инцидентът е станал вчера при 41 км на автомагистралата. Подаден е сигнал към Оперативния център на Регионална дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" в Кюстендил. На място е изпратен екип огнеборци.
Пожарът е обхванал част от двигателния отсек на автобуса. Няма пострадали.
Пътниците са били изведени на аварийната лента и след това са транспортирани с друг автобус на фирмата.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел