29-годишна жена изгоря в колата си в района на бившия къмпинг "Европа". Там е открит изпепелен автомобил, в който е намерено тялото ѝ.
На място се извършва оглед от екипи на полицията, като действията по изясняване на обстоятелствата около инцидента продължават. Разследващите работят по няколко версии за случилото се - включително самоубийство, нещастен случай, както и възможност за умишлено престъпление.
Самоличността на загиналата вече е установена.
По първоначална информация става дума за млада жена на 29 години, която е преминала през тежък личен период, включително сложна раздяла.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел