Жена почина в зъболекарски кабинет в Благоевград

OFFNews 23 May 2024 в 11:08 4938 0
зъболекар

Снимка БГНЕС/Любомир Николов

Образувано е досъдебно производство

61-годишна жена е починала в зъболекарски кабинет в Благоевград, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града. 

Вчера следобяд от Спешна помощ подали сигнал в Първо Районно управление. 

Пристигналите на място полицаи не са установели следи от насилие.

За случая е уведомена Районната прокуратура. Образувано е досъдебно производство.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски