Жена е загинала при катастрофа край Благоевград, съобщи пресцентърът на полицията в Благоевград.
Произшествието е станало около 12.11 часа в района на мотополигона край Благоевград. Лек автомобил "Сузуки Гранд Витара", движещ се в посока от Благоевград към Симитли, е навлязъл в лентата за насрещно движение и е блъснал челно лек автомобил "Опел Корса", пътуващ към Благоевград. В резултат на удара лекият автомобил "Опел Корса" се е преобърнал, вследствие на което е загинала една от двете жени, пътуващи в него.
По първоначални данни в лекия автомобил "Опел Корса" са пътували две жени и мъж, а в лекия автомобил "Сузуки Гранд Витара" е пътувал само водачът, информират от ОД на МВР.
Движението на пътни превозни средства в района се пренасочва по обходен маршрут.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
14.02 2015 в 14:45
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци