Жена падна на релсите на метростанция „Европейски съюз“

OFFNews 11 May 2017 в 21:50 13961 0
Жена падна на релсите на метростанция „Европейски съюз“

Снимка metropolitan.bg

Жена е паднала на релсите на метростанция „Европейски съюз“, съобщиха пред агенция „Фокус“ от Центъра за градска мобилност.

Инцидентът е станал днес около 18.50 ч.

Заради него е имало забавяне на движението на метрото с 6 минути.

Жената не е пострадала, тъй като бързо е била изведена от релсите.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !