Жена е прегазена от влак край Петрич

OFFNews 10 August 2020 в 17:20 2469 0
Жена е прегазена от влак край Петрич

Жена е била прегазена от влак между Петрич и гара "Генерал Тодоров", съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Благоевград. 

Сигнал за инцидента е подаден към 16:30 ч. днес.

Самоличността на жената се установява.  

Работата по случая продължава.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша