40-годишна жена е задържана, след като опряла нож в тялото на дете в София, съобщиха от пресцентъра на МВР.
В понеделник около 16:40 ч. в района на булевардите "България" и "Черни връх" патрулиращи полицаи чули детски писъци. Униформените се насочили към мястото, откъдето идвали виковете за помощ и видели крещяща жена, опряла нож в тялото на момче.
В резултат на бързата и адекватна намеса на служителите бил предотвратен евентуален инцидент с възможни тежки последици, допълват от полицията.
Самоличността на задържаната жена е установена. По случая е образувано досъдебно производство.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен