Тежка катастрофа на столичния булевард "Г.М. Димитров". Кола се заби в стълб на метри от спирка на градския транспорт, става ясно от снимки публикувани във Фейсбук групата "Катастрофи в София".
При удара е ранен 50-годишен мъж, който е бил на тротоара, както и шофьорът на автомобила - 65-годишен мъж, който е с множество наранявания, съобщиха от Спешна помощ.

От СДВР уточниха, че пробата за алкохол на водача е отрицателна. Сигналът е подаден около 12:30 часа, на място са изпратени две линейки.
В автомобила имало пътник, който избягал. Няма данни за състоянието му.
"Г.М. Димитров. Цяло чудо е, че не отнесе хората на тротоара или спирката…", написа авторът на публикацията във Фейсбук.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци