Тази нощ е починала втора жена от Дебращица. Тя заедно с други три дами беше прегазена на тротоар на 24 май, съобщава БНР.
Жената е 69-годишна.
Инцидентът се случи на тротоар в селото, когато жените се прибирали от разходка около 19 часа. Те спрели пред дома на едната от тях, когато ги връхлетял автомобилът. Една от прегазените е починала на място. Останалите бяха откарани в болница.
В кръвта на 45-годишната шофьорка не е имало алкохол. Няма вероятност да се укрие, тъй като има малко дете, смята прокуратурата.
Тя беше освободена от ареста на 25 май.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел