В Благоевград спипаха 21-годишен шофьор с 5.84 промила алкохол

OFFNews 26 May 2014 в 15:24 3362 2
В Благоевград спипаха 21-годишен шофьор с 5.84 промила алкохол

Полицията в Благоевград хвана 21-годишен шофьор, който карал с 5.84 промила алкохол, съобщиха от полицията в града. 

Младежът е спрян за проверка на 25 май около 01:25 часа, който шофирал "Фолксваген Голф" по ул. "Славянска" в града. Проверката с дрегер показала с наличие на 5,84 промила алкохол в издишания въздух.

Шофьорът е задържан за 24 часа. 

Виж още за:
Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026