Туристка е загинала в Стара планина, а мъж и жена са спасени, съобщиха служители от РУ-Казанлък и екип на "Планинска спасителна служба".
Снощи около 02:30 часа на телефон 112 е получен сигнал за трима загубени туристи в района около връх „Триглав” в Стара планина, предаде БТА. Създадена е необходимата организация с мобилните оператори и "Планинска спасителна служба".
Екип спасители от Карлово с високопроходим автомобил успяват да локализират лицата към 08.00 часа тази сутрин.
По първоначални данни става въпроса за мъж и две жени, едната жена е починала. Спасените мъж и жена ще бъдат прегледани от медицински екип.
По случая в РУ-Казанлък е започнато досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел