Трима души загинаха, а четвърти е с опасност за живота след тежка катастрофа на автомагистрала "Тракия".
Инцидентът е станал около 18 часа на 126-ия километър в посока София. Оцелелият е в кома и е настанен в университетската болница "Св. Георги" в Пловдив.
Четиримата са пътували в автомобил "Форд", който се е блъснал в билборд. Засега самоличността им не е установена, тъй като колата е много смачкана. "Форд"-ът е с благоевградска регистрация. На мястото на инцидента работят криминалисти.
По информация на bTV са загинали двама мъже и една жена. Според в. "24 часа" хората се връщали от погребение в Шумен.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни