Трима мотористи са в болница след тежка катастрофа край село Елисейна, предаде БТА.
Инцидентът е станал на 1 ноември около 15:28 часа на път II-16 след тунела на село Елисейна, в посока Лъкатник.
Мотоциклет, управляван от 26-годишен перничанин, навлязъл в насрещната лента по време на десен завой и се е ударил почти челно в два последователно движещи се мотора. Двата мотора са били управлявани от мъже на 27 и 32 години. И двамата са били от София.
Водачите са с множество травми и фрактури по телата си и са транспортирани в болница "Пирогов" в София.
Водачите и на трите мотоциклета са дали отрицателни проби за алкохол, уточняват от полицията.
По случая е образувано досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2956
1
02.11 2025 в 20:14
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други