
Продавач на бензиностанция в Сливенско е бил пребит, съобщава Нова тв. Инцидентът е заснет от охранителните камери.
Пострадалият служител е със сцепена горна устна. Той е нападнат от мъж, който искал да влезе в бензиностанцията извън работното ѝ време, за да си купи цигари.
Инцидентът станал в 5.00 часа сутринта. След като му било отказано да влезе и да си вземе цигари, мъжът напада служителя с ритници по главата и корема.
Собственикът на бензиностанцията Красимир Йорданов разказва, че служителят му е много уплашен.
Благодарение на полицията извършителите били заловени. По думите на Йорданов заедно с нападателя е имало и друг мъж. Двамата са дали показания, а собственикът на бензиностанцията е предоставил записите на полицията.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
Сенатът на САЩ прие закон за адски санкции срещу Русия
В петък вечерта и в разгара на лятото правителството обяви формулата си за справедливи цени на храните