21-годишен криминално проявен мъж се е опитал да влезе тази вечер в бившия ресторант "Кошарите" в София, който все още е затворен заради противоепидемичните мерки.
Съседите в района са чули няколко изстрела. От полицията обаче не съобщават кой точно е стрелял и каква е причината за стрелбата.
По информация на БНТ, младежът е бил в нетрезво състояние. Той се е опитал да се влезе в ресторанта, но е бил спрян от охранител.
По информация на Нова телевизия, от съседните магазини са се обадили на собственика на ресторанта. Той е пристигнал и е заварил 21-годишния мъж вътре.
На място са пристигнали над 20 полицаи. 21-годишният мъж е арестуван.
Ресторантът е известен от 90-те години с поредица от инциденти. Последният е пожар отпреди година, припомня bTV.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел