
18-годишният Александър Ангелов от Бяла, който беше нападнат и пребит на излизане от дискотека, излезе от комата и диша самостоятелно, но животът му все още е в опасност, съобщиха от Неврохирургията в Русе, цитирани от БНТ.
Александър е стабилизиран и има нормална сърдечна дейност.
Момчето пострада в събота сутринта, след като на излизане от дискотека му поискали цигара, а той нямал. Това предизвикало нападателя, който е от ромски произход, да го удари с бутилка в главата. При падането Александър получи тежка черепно-мозъчна травма.
Лекарите очакват да настъпят усложнения, които на този етап не могат да се прогнозират.
Състоянието на Александър се подобрява постепенно. В момента той е неадекватен, на моменти буйстващ, неразбиращ къде се намира и какво е състоянието му, обясни неврохирургът д-р Огнян Игнатов.
По думите му травмите на момчето ще изискват продължително лечение.





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
48260
2
12.07 2017 в 19:50
Ти ли ще му плащаш хляба?
Я какви хубави болници имаме... какви дълги и сочни опашки на чакащи... кой за бъбрече, кой сърчице, кой за дробче, кой обикновена ретина или роговица... че и търговийка можем да завъртим, да помогнем на здравната каса... а и популацията ще бъде контролирана стриктно. Или спазваш законите или се превръщаш в шанс за чакащите!
100% в интерес на обществото!
До 8 самолета и 250 военни от САЩ отиват на летище ''Безмер'' за подкрепа на войната в Иран
Радев: Ако не изпълняваме задълженията си към САЩ, как да очакваме те да изпълняват своите към нас?
Тръмп се закани на Иран: Ще унищожава електроцентрала или мост при удар на кораб в Ормузкия проток
Някогашното инвестиционно ''острие'' на ГЕРБ Десислава Трифонова стана съветник на вицепремиера Пулев
Някогашното инвестиционно ''острие'' на ГЕРБ Десислава Трифонова стана съветник на вицепремиера Пулев
До 8 самолета и 250 военни от САЩ отиват на летище ''Безмер'' за подкрепа на войната в Иран