Простреляха 15-годишно момче в училищен двор

Ивайло Анев 20 October 2014 в 20:24 7050 1
Простреляха 15-годишно момче в училищен двор

Момче на 15 години от Дупница е получило повърхностно нараняване на дясното бедро, причинено от въздушна пушка, съобщиха от полицията в Кюстендил.

Инцидентът е възникнал в късния следобед в събота в двора на училище.

Районно управление – Дупница, работи по случая, започнато е досъдебно производство.

Ръководството на училището няма притеснения за сигурността на учениците, обяви директорът Илия Близнаков, цитиран от „Фокус". По думите му случилото се е неприятен инцидент, но няма опасност за възпитаниците на училището.

Учебното заведение има охранители, които извършват постоянни обходи на двора.

Простреляното момче е бивш възпитаник на училището, което през почивния ден е играло на двора. В училището има камери за видеонаблюдение, като в момента се преглеждат записите.

Все още не е ясно кой е човекът, прострелял момчето. Директорът подчерта, че родителите на учениците могат да са спокойни за своите деца.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира