Собственици на магазин за мобилни телефони успяха да спрат въоръжен с пистолет обирджия.
Опитът за грабеж станал на 18 февруари в центъра на София.
На записите от охранителните камери се вижда как грабителят нахлува в търговския обект, вади оръжието и заплашва продавача.
В този момент обаче на помощ се притичват още двама мъже.
Следва кратка схватка с крадеца, при която той се опитва и да стреля, но пистолетът му засича. Обирджията, чието лице се вижда ясно, побягва.
Нападателят все още се издирва от полицията, а собствениците обявиха и награда за информация, която би могла да доведе до задържането му.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес