Откриха тяло в Борисовата градина, районът е отцепен

OFFNews 06 August 2025 в 10:10 17429 1
Полиция

Снимка БГНЕС/Надежда Пеева

112

Откриха тяло в Борисовата градина, в близост до входовете откъм сектор В на Националния стадион „Васил Левски“, съобщи bTV. 

Районът е отцепен, има силно полицейско присъствие. Криминалисти от 1-во районно управление работят на място.

По информация на bTV тялото е на млад мъж. От Спешна помощ заявиха, че са получили сигнал за инцидента в 08:10 ч. сутринта.

Спешният екип е установил смъртта на мъжа. Към този момент самоличността му не е изяснена, но той е на видима възраст между 30 и 35 години. Видимо е установено, че има наранявания по ръцете, краката и главата. 

По неофициална информация става въпрос за инцидент, а не за убийство.  Има данни, че е употребил алкохол, но експертизата трябва да покаже в какво количество е концентрацията в кръвта му.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    -1243

    1

    Октим

    06.08 2025 в 10:57

    Само като видя (с малки изключения) физиономиите в метрото или по улиците на столицата човек може да очаква да бъде изяден жив, не само убит ...
     
    X

    Как се пише змейска сага? Авторът на 'Мамник' Васил Попов разказва пред OFFNews