Мъже с бухалки обраха магазин на "Ботев" Пловдив

OFFNews 04 December 2015 в 17:37 4122 2
Мъже с бухалки обраха магазин на

Снимка БГНЕС

Петима мъже, които са били въоръжени с бухалки, са обрали спортен магазин на "Ботев" Пловдив в кв. „Кичук Париж”.

Сигнал за обира е бил подаден около 15.30 часа днес. Тогава петима души с бухалки са нападнали трима души от посетителите на магазина и продавача, съобщава "Фокус".

Нападателите са откраднали 700 лева от касата на магазина. Свидетели твърдят, че е имало и стрелба. 

Случаят се изяснява, на място е екип от разследващи. Данните за сега са от пострадалите и се проверява тяхната достоверност. Извършителите не са заловени все още. 

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026