Мъж е подпалил със запалка кабелите на камерите за видеонаблюдение в подлез в Русе. Възникнал е и пожар.
Инцидентът е от 4 януари в подлез на булевард "България", предаде Нова телевизия.
Огънят е бил забелязан от охраната на училището, което се намира непосредствено до подлеза.
Охранителят загасил огъня с пожарогасител и сигнализирал на телефон 112.
Йордан Джамбазов от Инспекторат "Обществен ред и сигурност" към Община Русе заяви, че извършителят е установен - 28-годишен мъж. Щетите са за над 1000 лв. Ще му бъде предявен иск.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел