12-годишно дете се удави на Северния плаж в Бургас, друго момче на същата възраст е в болница, без опасност за живота. Децата влезнали във водата при червен флаг, а мъртвото вълнение не оставило шанс на спасителя, който успял да спаси едното дете, пише bTV.
Инцидентът става днес на плажа в Бургас около 16:30 часа. Двете деца влизат във водата и едното бива завлечено от вълните. Неговият приятел бил изваден навреме от водата.
„Видях двете деца в морето. Бяха влезли въпреки червения флаг. Чух викове и веднага се втурнах. Стигнах до едно от децата, но за съжаление секунди ме спряха да помогна и на другото, което изведнъж изчезна”, разказа пред сайта Флагман.бг спасителят Емануил Павлов.
В момента водолази продължават да издирват тялото на удавеното дете. Водолазите бяха категорични, че ще продължат издирвателната акция докато времето позволява, условията обаче били изключително тежки.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
29321
1
12.06 2018 в 02:33
А че някой няма да излезе от водата ...
КОЛКО такива случая с пубертети в последните години? Що?
И аз помислих същото.
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо