Пожар в кислородния апарат унищожи напълно линейка на Центъра за спешна помощ в Русе, съобщи БНР.
Инцидентът е станал, когато една от дежурните лекарки от екипа на автомобила развила вентила на кислородната бутилка и от там започнали да излизат искри. Въпреки светкавичната реакция на шофьорите, линейката била изпепелена за минути. Изгорял е и климатик на сградата на Спешния център, както и цялата му електрическа инсталация.
Създадена е организация с дежурните от Спешен номер 112 и медиците имат възможност за реакция - съобщи за "Хоризонт" директорът на Спешна помощ в Русе д-р Пенка Бахчеванова.
Щетите се оценяват на около 100 хиляди лева.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни