Камък, отхвръкнал от косачка, счупи стъкло на автобус по линията на № 76 в София. Инцидентът стана днес по обяд.
Инцидентът е станал на стотина метра преди спирката на ул. "6 септември" на бул. "Евлоги и Христо Георгиеви" в посока НДК. Стъклото на автобуса е пукнато и за щастие няма пострадали пътници.
След инцидента шофьорът е изчакал идването на екип на Пътна полиция. Той споделил пред пътниците, че това му е втори подобен инцидент.
На въпрос на пътниците какво да правят, след като вече са дупчили билет, шофьорът отговорил, че нищо не може да направи по въпроса.
Информацията и снимките от инцидента ни бяха предоставени от Анатолий Георгиев, новинар в БГ радио.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни