Хванаха шофьор с 3.47 промила алкохол

OFFNews 19 May 2020 в 07:50 4328 1
Хванаха шофьор с 3.47 промила алкохол
Снимката е илюстративна

Шофьор с 3.47 промила алкохол в кръвта хвана полицията в Поморие.

Служителите на реда спрели колата, "Фолксваген голф" с бургаска регистрация, снощи около 22:40 ч. 42-годишният мъж от Каблешково се оказал пиян, а дрегерът показал концентрация 3.47 промила.

Задържан е за 24 часа, се казва в бюлетина на полицията в Бургаска област.

По случая е образувано бързо производство.

    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    7810

    1

    Пенчо бре

    21.05 2020 в 21:31

    За водачите на голфове в Перник, тези промили са след айрян! :). Обичам ги "винкеуите"!