Повреда в пожароизвестителната система на МОЛ „Галерия” в Бургас предизвика временна евакуация на посетителите.
”Сигналът се е задействал за три минути,а посетителите са евакурани”, каза за Радио "Фокус" - Бургас Албелрта Алкалай от пресцентъра на търговския обект.
Веднага след като е станало ясно че няма опасност молът отново е отворен. Всичко е спокойно и сигурността на гражданите е гарантирана и не е имало заплахи за взривно устройство,допълниха от пресцентъра.Тепърва ще се установява дали счупването на стъклото на една от точките на пожароизвестителната система е станало случайно или умишлено.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен