Повреда в пожароизвестителната система на МОЛ „Галерия” в Бургас предизвика временна евакуация на посетителите.
”Сигналът се е задействал за три минути,а посетителите са евакурани”, каза за Радио "Фокус" - Бургас Албелрта Алкалай от пресцентъра на търговския обект.
Веднага след като е станало ясно че няма опасност молът отново е отворен. Всичко е спокойно и сигурността на гражданите е гарантирана и не е имало заплахи за взривно устройство,допълниха от пресцентъра.Тепърва ще се установява дали счупването на стъклото на една от точките на пожароизвестителната система е станало случайно или умишлено.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
ДБ: Хората на Радев предлагат рекорден дефицит, сравним с управлението на Виденов
Подмолно през бюджета кабинетът на Радев ще закрие Комисията по досиетата
Минута мълчание в НС в памет на загиналите деца на АМ ''Тракия''
Как ще се избира нов ВСС: Депутатите решават днес