
Двама души са загинали, а други двама са ранени при катастрофа на пътя Монтана-Видин край село Студено Буче, съобщиха от Областната дирекция на МВР в града.
Произшествието е станало вчера. Две коли са се ударили челно, като от сблъсъка са загинали мъж на 71 години и 66-годишна жена. В колата с тях е бил и 39-годишен мъж, който е настанен в болница със счупвания на крайници, но няма опасност за живота му, предаде БТА.
63-годишният шофьор на втория автомобил е пострадал тежко. Той е с гръдна травма в критично състояние.
По случая е образувано досъдебно производство. Вероятно става въпрос за рисково изпреварване на колона от тежкотоварни камиони и навлизане в лентата за насрещно движение.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
6794
1
10.04 2022 в 16:28
Котаракът Мишу, изчезнал на летището в Брюксел, бе върнат невредим на стопаните си след 17 дни
Проданов обиди Теменужка Петкова: Това, че сте си глътнали корема за моментна снимка, не Ви прави модел!
Нетаняху отхвърли споразумението на Съвета за мир, Израел няма да се изтегли от Газа
Правителството дава още 6 млн. евро на НС за изгубено дело
Русия бързо усвои украинската тактика с удари по логистични центрове