Двама работници на фирма за почистване в Панагюрище пострадаха тази сутрин при взрив в градския фонтан, съобщава местния сайт ТрафикНюз.
Двамата мъже влезли да чистят фонтана, като около тях имало бутилка с хлорна вар. В един момент тя гръмнала. На място пристигнали линейки, които откарали пострадалите в болница.
„Засега не е ясно с какви препарати са чистили фонтана и какво точно е предизвикало експлозията. Полицаите от Панагюрище са на място и разследват инцидента", съобщи говорителят на полицията в Пазарджик Мирослав Стоянов.
Сигналът на телефона за спешни повиквания-112 в РУ-Панагюрище е получен рано тази сутрин. Незабавно към мястото са изпратени екипи на полицията, пожарната и "Спешна помощ". На мястото се извършва оглед, образувано е полицейско производство. Всички събрани до момента данни сочат за трудова злополука.


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19277
1
20.05 2016 в 12:58
Не знам каква е циганската азбука и има ли изобщо писменост такава и дали някой ползва.
България поиска Турция да обясни как KAIROS се озова в български води
Гроздето е кисело: Според Мицкоски ЕС не е готов за Македония
В 24 града ще се проведат контрапротестите, организирани от Пеевски
Зеленски: Ако Русия отново започне война, какво ще направят нашите партньори?
Социалните партньори не постигнаха пълно съгласие за Бюджет 2026