28-годишен арестуван сириец избяга от болница в Бургас

Той е бил там, след като се опитал да се самоубие в затвора

OFFNews 16 December 2024 в 21:07 3158 2
Спешна помощ, 112

Снимка OFFNews/Архив

Спешна помощ

28-годишен сириец, задържан при акция срещу незаконния трафик на мигранти, избяга от болница в Бургас, съобщи Нова телевизия.

След задържането си опитал да се самоубие в затвора. В неделя сутринта се почувствал зле. Мъжът бил откаран в психиатрията в Бургас, където обаче отказали да го приемат.

След това бил заведен за преглед в УМБАЛ – Бургас, от където сириецът избягал.

Арестантът е задържан в началото на декември, когато ДАНС и „Гранична полиция” разбиха едно от най-големите престъпни сдружения, свързани с трафик на мигранти в страната.

28-годишният беглец бил шофьор на нелегалните мигранти.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    3000

    1

    Кок

    17.12 2024 в 01:34

    Защо не гърмяха с Калашниците. Нахрани ги Путин че дойдоха от С.Котея гладни и сега да вземат Украинците /тъкмо загладиха косъма /да ги бият ракети е То Альошките на радарите са били пияни и не са видели нищо.Пък и да бяха видяли ракетите нищо не могат да направят с тези приметивни компютри радари и ракети с точност +-10клм. А Корейчетста пострадаха е поне бяха сити.Путин за разлика от Ким Ир Сен Все още храни/е докато фалира както е тръгнало.....
     
    X

    Георги Пашов: Световното първенство оправдава очакванията, Мексико е голямата изненада на турнира