Служител на Столична община е с два избити зъба и синини по лицето и тялото, след като е пребит от 16-годишен младеж в столичния квартал "Люлин 7", съобщиха от районната администрация.
Около 09:15 часа в понеделник служителят бил в района заради репатрация на излезли от употреба автомобили. Тогава бил нападнат от младежа, а две жена, една от които майка на извършителя, държали служителя, докато 16-годишният го биел.
Непълнолетният е бил подкрепен от съседи, разказал още пострадалия.
Подобно нападение върху служители по време на изпълнение на служебните им задължения се случва за втори път за последните три месеца, обясняват от районната администрация. Те припомнят, че служители по поддръжка на зелените площи са били пребити от младежи в "Люлин 2 " при косене на тревата.
От Районната администрация допълват, че няма да толерират подобни прояви на агресия. Кметът на района Георги Тодоров изразява възмущението си към подобен тип действия и безучастие както на органите на реда, така и на живущите в близост граждани.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
3168
3
25.07 2024 в 10:34
6789
2
23.07 2024 в 17:50
4905
1
23.07 2024 в 16:47
Божидар Божанов: Заявката за вето на санкциите е стратегическа грешка
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Мяра: Над две трети от българите се гордеят с Дара
Срещу руската мурзилка Радев трябва да се реагира веднага
Румен Радев и Володимир Зеленски обсъдиха производството на дронове у нас
България ще наложи вето върху санкциите срещу Русия, ако Гундяев остане в списъка