За пожар в горска територия в землището на Роман, причинен от непълнолетно момче, съобщиха от Областната дирекция на МВР във Враца.
Според информацията сигнал за огъня е подаден вчера в 13:50 часа. Потушен е от екип на местния участък за пожарна безопасност и защита на населението. Изгорели са около 30 декара сухи треви и храсти.
От извършените бързи издирвателни мероприятия е установено, че съпричастен е 15-годишен, от с. Беленци, област Ловеч. Родителите му са уведомени, съставен е протокол за предупреждение на майката, след което момчето ѝ е предадено, се посочва още в съобщението.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен