15-годишен младеж бе задържан от столичната полиция за серия от обири на апартаменти в квартал "Овча купел".
Първият известен случай е от 27 юли т.г., когато жител на квартала подал жалба в полицията, че от дома му са откраднати два мобилни телефона, лаптоп и златни накити. Два дни по-късно от друго жилище изчезнали телевизор и преносим компютър, а на 31 юли постъпила поредна жалба - за откраднати лични документи и цигари от апартамент.
И в трите жилища било проникнато през незатворени прозорци или балконски врати. Разследващите установили, че крадецът е 15-годишен столичанин, у когото намерили част от откраднатите вещи.
Младежът е приведен е в център за настаняване в Свиленград.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец